Skip links

O nás

Kdo jsme a jak pracujeme.

Příběh

Kdo jsme

Kdo jsme a proč jsme si řekli, že chceme být předsedou Vašeho společenství vlastníků.

Jsme společností zaměřenou výhradně na poskytování služeb předsedy SVJ. Úzce spolupracujeme s advokáty a daňovými poradci a máme širokou škálu zkušeností a kontaktů, které využíváme pro naše klienty.

Naším hlavním cílem je oprostit vlastníky bytových jednotek a zejména pak statutární orgány od odpovědnosti spojené s výkonem funkce předsedy nebo člena statutárního orgánu a zajistit profesionální vedení SVJ včetně kontroly správců a dodavatelů našich klientů. Osobní přístup, komunikace a přímí kontakt je u nás samozřejmostí. Nemusíte volat na informační linky, čekat, než Vás po třetí přepojí na „vašeho“ poradce, který Vás odkáže na příslušný odbor. U nás máte jednoho předsedu, přímí kontakt a ostatní už je na nás.

Na základě poskytování právních služeb při vzniku nového bytového domu a zakládání sdružení vlastníků jsme se potýkali čím dál častěji s dotazem jejich zastupování. Na základě této pozitivní zkušenosti jsem si sestavili náš tým profesionálů a stali se oficiálním profesionálním předsedou SVJ.

Naše přesvědčení

4 důvody, proč to děláme

Je mnoho důvodů, které nás vede k tomu, abychom se starali o společenství vlastníků. Ty nejdůležitější jsou:

01 / Víme, jak na to

Dokážeme si se vším poradit.

02 / Máme zkušenosti

Již než jsme se stali oficiálním předsedou SVJ, jsme právně pomáhali při vzniku sdružení nebo změnách.

03 / Právní základ

V našem týmu jsou advokáti, kteří zajišťují právní chod.

04 / Baví nás to

Baví nás kontakt s vlastníky a pomoc při řešení společných problémů.